Kodėl populiarėja fotoknygos?

Fotoknyga – naujas, modernus, ypač patogus būdas ilgam išsaugoti Jūsų fotografijas. Tačiau vis dar yra skeptikų, manančių, jog neverta į tai investuoti ir visiškai pakanka nuotraukų CD. Bet ar tikrai?

Grėsmės, kurios Jūsų laukia saugant nuotraukas diskuose

  • Saugote nuotraukas kompaktiniame diske? Turėtumėte nepamiršti, jog su laiku būsite priversti jas perkelti į naujausias technologijas atitinkančią laikmeną. Jau dabar daugelis prietaisų (planšetės, kompiuteriai) nepalaiko CD funkcijos. Pagalvokite ir prisiminkite, kas nutiko video juostoms, kuriose saugojote filmuotą medžiagą. Ar vis dar turite galimybę jas peržiūrėti?
  • Kuo dažniau kopijuosite nuotraukas iš vienos laikmenos į kitą, tuo didesnė tikimybė, kad dalis failų gali pasimesti ar sugesti. Kiek tokių situacijų jau turėjote?
  • Kompiuterio gedimas, vagystė. Baugu apie tai net pagalvoti, bet tikimybė tokiu būdu prarasti visas gražiausias (tarkime, Jūsų vestuvių) nuotraukas tikrai didelė.
  • Jeigu nuoširdžiai norite išsaugoti savo fotografijas ilgam, kažin ar verta pasikliauti laikinomis skaitmeninėmis priemonėmis. Nejau investavę į fotosesiją ir įamžinę Jums pačias brangiausias akimirkas, galite sau leisti rizikuoti jas prarasti?…

Taip, fotoknygos kainuoja daugiau nei CD, tačiau:

tai gražus, itin kokybiškas gaminys, prie kurio fotografas praleis daug valandų atrinkdamas, maketuodamas Jūsų nuotraukas, o Jūs galėsite pasirinkti norimą viršelio spalvą, spaudos stilių, įdėti tekstus, dekoruoti inicialais. Be to, nuotraukos niekada neatsiklijuos ir neiškris. Turėsite prabangų, subtilų gaminį, kurį mielai vartys Jūsų artimieji.

Perkelkite fotografijas į gyvą, tikrą atvaizdą ant popieriaus ir vartykite, mėgaukitės, dalinkitės prisiminimų šiluma su artimaisiais. Kaip dažnai su šeimos nariais ar draugais prie kavos ar vakarienės stalo peržiūrite nuotraukas kompiuteryje?.. Skaitmeninis paveikslėlis niekada neperteiks jausmo ir emocijos, kurią išgyvenote…

Su nuoširdžiausiais linkėjimais ;)
Fotografė Dovilė Čižaitė – Jonikė

P.s. mielai paruošiu, pagaminsiu fotoknygą ir Jums
susisiekite tel. 8 699 69006
info@dovilefoto.lt

Komentarai