MENU

Apie mane

Sveiki, esu  fotografė Dovilė ir kviečiu Jus į fotostudiją Klaipėdos senamiestyje. Jaukiai, šiltai, paprastai. Taip čia pralekia fotosesijų laikas.

Kas man patinka nuotraukose?
Tikras tikro žmogaus portretas, jo nuotaika ir emocija.
Baigiau Vilniaus dailės akademiją ir tai suformavo mano subtilų estetinį vaizdų suvokimą.

VISKAS APIE TAVE

Noriu pažinti kiekvieną klientą ir pasiūlyti jam tinkamiausią fotosesijos idėją.
Skiriu tiek laiko, kiek reikia Jūsų norams ir poreikiams išsiaiškinti, suteikti kuo daugiau informacijos, atsakyti į visus klausimus.
Tikiu, kad po fotosesijos tapsime draugais, bičiuliais.
Bendravimas, pažinimas, tobulėjimas, jaukumas, žaidimas šviesa, siluetais – tai kas mane labiausiai žavi pasirinktame profesijos kelyje.
Visiškai nesvarbu kokio amžiaus ar kūno sudėjimo Jūs esate, kiekvienas iš mūsų gali ir privalo turėti nuotraukų, kuriose sau patinkate.

Faktai apie mane

18 metų fotografijoje – mano profesija ir pagrindinė veikla
90 kv. m jaukiai įkurta studija – fotosesijoms bet kokiu oru!
29 mokymai – nuolatos tobulėju, domiuosi naujausiomis fotografijos tendencijomis Lietuvoje bei užsienyje
42 parodos – mano darbai publikuojami ir spaudoje

PASLAUGOS

Kas svarbiausia

Pradinė konsultacija

Susipažinkime ir viską išsamiai aptarkime.
Pradinė konsultacija yra skirta mums visiems, kad kartu pasiektume geriausią fotosesijos rezultatą.

Pozavimas

Dažniausiai Jūs sakote – aš nemoku pozuoti…
O tai ir yra mano, kaip fotografo darbas – patarti, parinkti tinkamiausią Jums pozavimo stilių, kad ne tik jaustumėtės jaukiai, patogiai, bet ir puikiai atrodytumėte.

Apranga

Stiliaus gidas ir praktiški patarimai bei iliustracijos – tai ką esu kruopščiai Jums paruošusi ir susisteminusi. Rūbų kiekį, spalvas bei stilių aptarsime ir suplanuosime dar iki Jūsų atvykimo.

Makiažas / plaukai

Nesvarbu ką nuspręsite – rinktis švelnų makiažą ar ryškų įvaizdį. Svarbiausia, kad jaustumėtės savimi. Ir taip, mes galime pasirūpinti Jūsų makiažu bei plaukais. Bendradarbiaujame su puikiomis meistrėmis, kurios Jūsų patogumui gali atvykti į studiją ar Jūsų namus.

Profesionalus retušavimas

Gražiausia magija jau įvyko fotosesijos metu, tačiau kiekvienas vaizdas retušuojamas taip, lyg jis būtų spausdinamas žurnale. Būkite tikri, kad kiekviena smulkmena bus pasirūpinta. Norisi natūralumo? Puiku, aš už subtilumą. Kartu nuspręskime dėl retušo intensyvumo ir kokia Jūsų fotosesijos rezultato vizija.

CLOSE